07 Cze 2011

Dzień Dziecka w Beskidzie

0 Komentarzy

Dzień Dziecka uczniowie klas II „a” i „b” spędzili w Beskidzie Śląskim. Wycieczka rozpoczęła się w niezbyt sprzyjającej aurze, a w drodze do Ustronia towarzyszyły nam chmury i opady. Natomiast u podnóża Czantorii przywitało nas rozpogadzające się niebo.

Po wjeździe koleją linową na Polankę pod Czantorią delektowaliśmy się pięknym widokiem Ustronia, mogliśmy obejrzeć park linowy i skorzystać z toru saneczkowego. Potem powędrowaliśmy Głównym Szlakiem Beskidzkim na szczyt Wielkiej Czantorii (995m. n.p.m.) z wieżą widokową, z której podziwialiśmy panoramy polskie, czeskie i słowackie. Wielu miłych wrażeń dostarczyło nam zejście przez Przełęcz Beskidek do Wisły. Spacerem po Wiśle i pieczeniem kiełbasek zakończyliśmy nasz niezwykle udany Dzień Dziecka w plenerze.

Uczniowie klas II „a” i II „b”

[do góry]
Skip to content