15 Gru 2009

Jasełka w Domu Opieki Społecznej

0 Komentarzy

15 grudnia 2009 r. uczniowie klas integracyjnych naszego gimnazjum przedstawili Jasełka Bożonarodzeniowe mieszkańcom Domu Opieki Społecznej (sąsiadującego z naszą szkołą).

Uczniowie poprzebierani za biblijne postacie wprowadzili zgromadzonych w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na wielu twarzach pensjonariuszy malowała się zaduma, a niektórym łza kręciła się w oku.

Pomimo że młodych aktorów troszkę zżerała trema, to jednak występ był bardzo udany. Oprócz tradycyjnych jasełek, uczniowie śpiewali kolędy wraz z mieszkańcami Domu. Popisy uczniów nagrodzono gromkimi brawami oraz zaproszeniem do występu w przyszłym roku.

Po zakończeniu programu artystycznego uczniowie złożyli wszystkim mieszkańcom oraz pracownikom Domu Opieki Społecznej świąteczne życzenia. Nie obyło się także bez krótkiej wymiany zdań gimnazjalistów z seniorami. Natomiast na uczniów czekała miła- słodka niespodzianka, otrzymali bowiem ogromny wór cukierków, który spałaszowali jeszcze w budynku Domu opieki Społecznej.

[do góry]
Skip to content